Gizlilik Politikası

Diyetisyen Ayşe Tuğba Şengel’in websitesine hoş geldiniz. Bu websitesinde Diyetisyen Ayşe Tuğba Şengel ve Diyetisyen Cansu Temel’in yazıları ve iletişim bilgileri bulunmaktadır. Bu websitesi; diyetisyenler ve danışanları buluşturarak, diyetisyenlerin danışanlarını takip etmelerini kolaylaştırmak ve sürekli bir iletişim halinde olmalarını amaçlamaktadır. Bu websitesine giren kullanıcılarımızın (bundan sonra “kullanıcı” olarak adlandırılacaktır) bilgi güvenliği bizim için çok önemlidir. Hizmetlerimizi sunarken kullanıcılarımızın gizliliğini korumak için aşağıdaki gizlilik koşullarını oluşturduk.

Diyetisyen Ayşe Tuğba Şengel ve Diyetisyen Cansu Temel kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerini (isim, yaş, boy, kilo, e-posta, telefon, şehir vb.) talep etmektedir. Kullanıcı bilgi ve verilerini hangi platformdan alırsa alsın Kullanıcı’nın onayı olmadan hiçbir reklam veya ticari amaç için paylaşmamaktadır. Server ve bilgisayarlardan toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen iletilere yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında kendi bünyemizde kullanılabilmektedir.

Bu websitesi ve yer alan bilgiler, hiçbir hastalık veya sağlık durumunun teşhis veya tedavisini sağlamamaktadır. Websitesi kullanımı sırasında paylaşılan içeriğin hukuki ve cezai sorumluluğu söz konusu kullanıcıya aittir. Kullanıcılar, sağladıkları bilgilerin kendilerine ait olduğunu ve başkasına ait telif haklarını ihlal etmediklerini taahhüt ederler.

Kullanıcı bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Kullanıcıların sisteme girdiği tüm bilgiler sadece Kullanıcının talebi ile değiştirilebilir.

Gizlilik ve diğer konular için bize [email protected] email adresimizden ulaşabilirsiniz. Size hem yukarıda ki gizlilik konularında hem de sağlıklı bir bedene kavuşmanız yolunda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Beğenin ve paylaşın, herkes faydalansın!